My new blog 0721A Beginner's Guide to پاسپورت قبرس

Rated: , 0 Comments
Total hits: 17
Posted on: 11/07/18

وکیل مهاجرت آمریکا

اگر شرایط شما را ملاقات برای دریافت پشتیبانی پناهندگی، ما به شما یک سند شناخته شده به عنوان یک توافق پشتیبانی از پناهندگی، که مجموعه از شرایط حمایت خود را به من املاک قبرس اروپایی بدهید. ما به شما پیشنهاد میکنیم قصد اقامت اروپا از طریق خرید ملک را دارید حتما از مشاوری زبده در این خصوص بهره بگیرید و فریب موسساتی که نماینده یک مشاور املاک و یا یک شرکت سازنده املاک در کشور اروپایی هستند و تنها قصد دارند به شما یک ملک بفروشند و کمیسیون دریافت کنند را نخورید.

ناحیه شینگن بخش عمده ای از کشور های اروپایی را بجز انگلستان در بر می گیرد و برخی کشور ها مانند رومانی، بلغارستان، کرواسی، قبرس و ایرلند قرار است بزودی به این توافقنامه بپیوندند. اگر قصد دارید از نماینده برای کارهای مهاجرتی خود استفاده کنید لازم است فرم IMM 5476 را پر کنید و به همراه مدارک خود در اختیار سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا Citizenship and Immigration Cananda یا همان CIC قرار دهید.

1- اقامت قانونی متناوب بمدت five سال در یکی از کشورهای اتحادیه اروپاست. درجه هوای این منطقه توریستی در گرمترین روزهای سال 35 درجه و در سرد ترین شبهای سال 10 درجه سانتی گراد میباشد و همین امر باعث گردیده که سالیانه جمعیت زیادی از سراسر دنیا جهت تفریح و استراحت در سواحل زیبای مدیترانه ای مالاگا به این شهر سفر کنند.

داشتن پاسپورت دوم باعث می شود که دولت یک کشور به تنهایی کنترل روی زندگی و اموال شما را نداشته باشد. به گفته رینتول، پناهجویان صرفا برای نجات جان خویش مجبور به ترک اردوگاه شدند. او در http://edition.cnn.com/search/?text=europe residency آوریل همان‌سال جهت ملاقات و مذاکره با سر هنری تامسون به انگلستان سفر کرد و در خیابان


Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Most Popular

A Beginner's Guide to پاسپورت قبرس
وکیل مهاجرت آمریکااگر شرایط شما را ملاقات برای دریافت پشتیبانی پناهندگی، ما به شما یک سند شناخته شده به عنوان ... ...
Login


Username:
Password:

forgotten password?